EN

BiASTUDIO

architektura

nadzór

project management

Co robimy

Nasze usługi zostały zorganizowane na czterech głównych filarach: projektowanie, nadzór oraz utrzymanie i modernizacja obiektów. Każdy z sektorów działalności przenika się i uzupełnia, a nasze doświadczenia z poszczególnych sektorów pozwalając na ciągłe usprawnianie i optymalizację we wszystkich dziedzinach naszej pracy. 

ARCHITEKTURA

Na etapie projektowania nasze biuro pomaga zaplanować całą inwestycje, szczegółowo oszacować jej koszty i przede wszystkim zaprojektować zgodnie z wytycznymi, lecz nietuzinkowo i nowocześnie. 

PROJECT MANAGEMENT

BiASTUDIO podczas budowy pełni rolę inspektora nadzoru i inwestora zastępczego, koordynując pracę wszystkich wykonawców, sprawdzając jakość robót i wykonując rozliczenia finansowe z firmami budowlanymi. 

Stosujemy procedury rekomendowane przez RIAI, oraz FIDIC w celu realizacji obiektów budowlanych zgodnie z zaplanowanym budżetem i harmonogramem.

UTRZYMANIE I MODERNIZACJA

W ramach naszej działalności wykonujemy przeglądy okresowe, oceny i ekspertyzy techniczne i prawne obiektów, analizujemy potencjał inwestycyjny nieruchomości. 

Szczegółowy zakres usług

Pomoc w wyborze nieruchomości

Przygotowanie do projektu

Projekty budowlane i architektonicze

Zarządzanie przetargami i konkursami ofert na prace budowlane i specjalistyczne

Nadzór budowlany, kontrola i koordynacja prac budowlanych

Pomoc utrzymaniu budynków        © biastudio

        Architektura, Nadzór, Project Management

This website makes use of cookies. Please see our privacy policy for details.

OK